NOWOŚCI


19.10.2015 - USŁUGI KOPAKINGOWE - MAMY MOCE!!!

- przepakowywanie i konfekcjonowanie produktów w opakowania zbiorcze i jednostkowe,

- metkowanie i etykietowanie produktów (kody kreskowe),

- tworzenie zestawów towarowych (promocje, wyprzedaże),

- budowanie (składanie) standów reklamowych, promocyjnych,

- pakowanie w tunelu termokurczliwym (do wymiarów: szer.: 85cm x dł.: 125cm x wys.: 20cm),

- komanufakturing (trudne słowo) - montaż produktów z powierzonych elementów składowych (np. rowery, armatura, narzędzia ogrodowe, itp.),

 

W celu przygotowania indywidualnego rozwiązania prosimy o kontakt: będź e-mailowy: info@kalena.pl, bądź telefoniczny: 22 2035410.

 

20.01.2015 - NOWY ADRES BIURA - Miło nam poinformować o zmianie miejsca naszego biura. Nasz nowy adres (korespondencyjny):

ul. Kasztanowa 44, Budynek C

05-816 Michałowice - Wieś (na terenie hotelu Venecia Palace).

Zapraszamy!

 

18.11.2014 - Nowe Ceny na Foliopaki - zapraszamy do sprawdzenia nowych cen na foliowe koperty kurierskie (zwane foliopakami) - dopasuj kopertę do swoich potrzeb!

 

23.06.2014 - Podkładki piankowe (PE) - może to mało związane z opakowaniami, ale pojawiło sie w naszym sklepie w związku z innymi produktami, które juz niedługo także się pojawią - profilami piankowymi z polietylenu. O ile sama podkładka przydaje sie bardziej w sytuacjach domowo-ogrodowo-podróżnych, to profile piankowe są bardzo fajnym rozwiązaniem do zabezpieczania krawędzi, rantów czy końców produktów szczególnie narażonych na szkody transportowe np: powierzchni lakierowanych, czy szyb... W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 

05.03.2014 - nowa grupa produktowa w naszej ofercie - walizki bezpieczne - bardzo fajne rozwiązanie do zabezpieczenia, przechowywania i transportu wartościowych przedmiotów jak np. komputery, broń, urządzenia pomiarowe, panele sterujące czy sprzęt fotograficzny lub nurkowy. Walizki są wodo i pyło szczelne, a dzięki kilku wariantom wypełnienia - wyposażenia wewnętrznego, można je dostosować do własnych potrzeb. Po szczegóły zapraszamy na http://nanuk.kalena.pl/.

 

03.12.2013 - Zapraszamy, zapraszamy, zapraszamy!!! - aż 2 premiery w jednym terminie:

- BLOG firmowy trochę z przymrużeniem oka :-)

- nasza firma na FACEBOOK'u

Zapraszamy do odwiedzin, like'ów, komentarzy, sugestii, uwag, spostrzeżeń...

 

19.11.2013 - Nowe artykuły opakowaniowe! - TUBY. Tuby kartonowe w kolorze szaro/brązowym z plastikowymi zatyczkami w kolorze białym. Tuby znakomicie nadają się do zabezpieczana, przechowywania oraz transportu wszelkiego rodzaju druków, grafik, plakatów, rysunków itp. Dobierz średnicę oraz długość do własnych potrzeb! Przy zamówieniach na większe ilości ceny ustalamy indywidualnie.

 

18.07.2013 - Kalena dostarcza artykuły biurowe! Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzgodnienia wszystkich szczegółów. Katalog artykułów biurowych dostępny wyłącznie (na razie) w formie papierowej. Prosimy o jego zamówienie e-mailem: info@kalena.pl lub przez stronę: http://www.kalena.pl/contacts/.

 

21.03.2013 - informacja o plikach cookies: http://www.kalena.pl/cookies

 

18.02.2013 - Powstała nowa kategoria w naszym sklepie: Koperty DOUBLEBAG - koperty świetnie nadaja się do przesyłek pocztowych i kurierskich. Są w trzech wariantach wytrzymałościowych: DOUBLEBAG (podstawowy), STRONG oraz EXTREME. Zparaszamy do Sklep On-Line do katgorii DOUBLEBAG

 

01.01.2013 - NOWOŚĆ - dyspenser do foli stretch! innowacyjne rozwiązanie w bardzo dobrej cenie. Zapraszamy do sklepu: Dyspenser

 

03.02.2012 - Nowe ceny samoprzylepnych kopert foliowych (przylg, doklejek) - sprawdź!

 

20.01.2012 - Nowy wygląd naszej strony internetowej. Miło nam zakomunikować, że zmieniliśmy nieco szatę graficzną naszej strony. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie ona bardziej przyjazna. Wszelkie uwagi na jej temat będą mile widziane. Zapraszamy!

 

01.08.2011 - Opakowania izotermiczne - wprowadzamy nowe produkty do naszej oferty handlowej. Opakowania izotermiczne - kaptury - pozwalają na bezpieczny transport artykułów wrażliwych na zmiany temperatury. Kaptury długo utrzymują temperaturę chronionego towaru i są wielokrotnego użytku! Możliwe jest wykonanie kapturów zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. W zakładce Oferta znajduje się szczegółowy opis produktu i jego parametry techniczne.

 

03.06.2011 - Folia Prostretch - folia stretch, która zastępuje trandycyjny stretch 23my i pozwala zaoszczędzić na kosztach pakowania nawet do 30%! Zapraszamy do Sklep On-line!

 

11.05.2011 - Miło nam poinformować, że firma Kalena zmieniła siedzibę. Nowy adres to:

     KALENA SP. J.

     ul. Waldemara 38

     05-806 Komorów.

Pozostałe dane firmowe się nie zmieniają.

 

23.03.2011 - Koperty bąbelkowe - nowy dział w naszym sklepie. Zaprszamy! Koperty wykonane są z trwałego papieru i posiadają zabezpieczający zawartość wkład z folii pęcherzykowej wykonanej z polietylenu. Koperty mają mocne i trwałe zamknięcie - pasek bardzo mocnego kleju. Świetnie chronią zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. W ofercie także koperty do płyt CD i DVD.

 

10.03.2011 - Nowości w dziale kopert bezpiecznych! Torby bezpieczne do transportowania bilonu (ale można w nie zapakować także inne ciężkie i wartościowe przedmioty) - duże rozmiary, gruba folia (11 mikronów), duży udźwig: 9,3 i 15kg. Zapraszamy!

 

04.03.2011 - Nowość w dziale kurtyn paskowych - pasy PCV odstraszajace insekty. Pasy w kolorze żółtym z dodatkiem olejku z trawy cytrynowej. Zarówno zapachem jak i kolorem skutecznie odstraszają insekty. Do zastosowania wszedzie tam, gdzie jest kontakt z żywnością: ubojnie, masarnie, magazyny składowania produktów spożywczych, sklepy spożywcze, sklepy mięsne, hurtownie spożywcze.

Pozbądź sie problemu z muchami czy osami - zainstaluj kurtynę paskową odstraszającą insekty!!! Jeśli masz pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailem na: info@kalena.pl.

 

05.01.2011 - Nowe produkty w naszej ofercie! - zapraszamy do działu taśm winylowych, tam na początek 2 produkty - pierwszy to żółta taśma o wysokiej wytrzymałości służąca do oznaczania ciągów komunikacyjnych w magazynach czy zakładach produkcyjnych, a drugi to taśma w żółto-czarne skośne pasy, służąca do oznaczania miejsc niebezpiecznych, jak stopnie, niskie stropy, wystajace elementy konstrukcyjne budynków.

 

03.01.2011 - Kurtyny paskowe z PCV są bardzo dobrym rozwiązaniem izolacji termicznej pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych. Jeśli np. brama magazynowa jest długi czas otwarta ze względu na ciagły ruch np. wózków widłowych, to koszty ogrzewania pomieszczenia w okresie zimowym, mogą być na bardzo wysokim poziomie. Dzieki kurtynom PCV można je znacząco obniżyć. Kurtyny PCV można stosować także w chłodniach lub mroźniach - pozwalają ograniczać koszty chłodzenia pomieszczeń przy dużej różnicy temperatur w okresie letnim. W naszej ofercie także pasy PCV z filtrem UV - do zastosowania w ekranach ochronnych w zakładach produkcyjnych - spawalniach. Chronią osoby postronne przed olśnieniem. Prosimy o kontakt z naszym biurem w celu omówienia potrzeb oraz przygotowania dedykowanej oferty.

 

23.11.2010 - witamy na nowej stronie www.kalena.pl. Zmieniliśmy mechanizm zamowień on-line z nadzieją na poprawę jakości działania całej aplikacji. Nowością jest mozliwość założenia stałego konta, dzięki któremu jest dużo łatwiej i szybciej składać zamówienia przy stałej współpracy. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi - prosimy przesyłać je na: info@kalena.pl. Dziekujemy i zapraszamy!

 

13.10.2010 - miło nam poinformować o drugim numerze telefonu: 22 2035410. Zapraszamy!