FOLIA STRETCH - RĘCZNA - PRZEŹROCZYSTA 8my ZE WZMOCNIENIEM ŚRODKA

Dostępność: W magazynie

19,43 zł
15,80 zł NETTO

Krótki opis

FOLIA PROSTRETCH - RĘCZNA PRZEŹROCZYSTA ZE WZMOCNIENIEM


Dzięki swojej konstrukcji, pozwala poczynić spore oszczędności w procesie pakowania - w stosunku do "standardowego" stretch'a.

prev
next
FOLIA STRETCH - RĘCZNA - PRZEŹROCZYSTA 8my ZE WZMOCNIENIEM ŚRODKA

Więcej widoków

Szczegóły

Używając folii PROSTRETCH zmniejszycie Państwo zużycie folii nawet do 30%, a odpady opakowaniowe redukujecie o połowę. Specjalne przygotowanie, lekkie rolki nie wymagają stosowania dużych naciągów, co podnosi bezpieczeństwo pracy. Proces pakowania jest znacznie łatwiejszy, a korzyści z zastosowania pojawiają się natychmiast.

Folie z rodziny PROSTRECH nie zawierają żadnych dodatków chemicznych - dzięki temu w 100% nadają się do recyklingu i spełniają wszelkie europejskie normy gospodarki odpadami.

Rewelacyjna przyczepność gwarantuje doskonałe zabezpieczanie, zwiększenie stabliności owiniętych ładunków. Dzięki swej wszechstronności eliminuje w większości ludzkie i techniczne błędy w trakcie pakowania, pozwalając osiągnąć niskie koszty i stałą, wysoką jakość opakowania towaru.

Folia PROSTRECH wzmacnia stabilność owiniętych palet, a tym samym lepiej chroni ich zawartość. Efekt "mocnej taśmy" dzięki zastosowaniu wzmocnień krawędzi i środka, zapobiega przesuwaniu się ładunków w transporcie. Oznacza to zmniejszenie ilości warstw folii podczas owijania, przyspieszenie i zwiększenie wydajności pakowania.

Biały pasek wzmacniający ma także funkcję kontrolną dla optymalizacji użycia folii w procesie pakowania. Dzieki niemu, w łatwy sposób można przeprowadzić wizualna kontrolę ilości użytej folii.

 

KOLOR - przeźroczysta z paskiem po środku. Pasek wzmacniający może byc dowolnego koloru.

WAGA ROLKI: 1,50 kg brutto.
WAGA TULEJI: 0,20 kg.
SZEROKŚĆ: 430 mm.
GRUBOŚĆ:  8-9 my.
GRUBOŚĆ WZMOCNIENIA NA KRAWĘDZIACH: ok. 80-90 my

NAWÓJ: 300 mb

Jednostka sprzedaży - rolka.